Ehitus ja viimistlus

Jakobi 38 hoone arhitekt on Margus Maiste ja Baeri 4a maja arhitekt on Andres Lunge. Majad ehitab kogemustega ehitusfirma Vilcon Ehitus OÜ. Majade arendaja on GMP Grupp koostöös Redman Kinnisvaraga.

Baeri Residentside korteri ostusoovijale tutvustame hea meelega kõiki kinnisvaraga seotud üksikasju, sealhulgas viimistluse ja sisustuse valikuid.

Müük

Enne maja valmimist sõlmime ostusoovijaga kas lihtkirjaliku või notariaalse lepingu, mille alusel tasutakse väiksem osamaks. Lõplikult tasutakse ostuhind maja valmimisel asjaõiguslepingu sõlmimisega ja omandi üleandmisega.

Finantseerimine

Tehingu finantseerimiseks aitame teid läbirääkimistel Eesti krediidiasutustega.

Üürile andmine

Baeri Residentside korterid sobivad osta pikajaliseks investeeringuks üürile andmise eesmärgil. Korteri üürile andmise küsimustes saame Teid aidata koostöös Tartu parimate üürimaakleritega.

 

Kodulehe kasutustingimused ja oluline teave

Kodulehel www.baeri.ee esitatud info ei oma õiguslikku tähendust kinnistu müügilepingu sõlmimisel. Arendaja võib enne müügilepingu sõlmimist teha esitatud info ulatuses muudatusi, sealhulgas muuta müügihinda, ehitusprojekti, viimistlusmaterjale, tähtaegasid ja teisi olulisi omadusi. Kodulehel esitatud pildid on illustreeriva tähendusega. Korterite müügitingimused lepitakse kokku lepingueelsete läbirääkimiste käigus ja fikseeritakse notariaalses müügilepingus.

Kodulehe sisu (pildid, logod, tekstid ja fotod) on kaitstud autoriõigusega, selle kasutamine ja levitamine ilma autori nõusolekuta ei ole lubatud.